Aktuálně | 30.03.2017

Zábavný cyklopark Pumptrack Staříč ve sportovním areálu pod Okrouhlou

Pumtrack je jedna velká kulatá zábava pro jezdce každého věku. Vytahuje děti z domovů k prozkoumání jejich přirozeného světa na kole a apeluje na každého, kdo s dostatkem zvědavosti projde branou a vjede na trať.

Název Pumtrack vychází z „pumpování“ jezdce na boulích a klopenkách k pohonu kola namísto šlapání. Pumpování bez šlapání pro udržení rychlosti na uzavřeném okruhu je solidní trénink pro …obě ruce, ramena, záda a nohy.

A protože má náš Pumptrack povrch z hlaďoučkého asfaltu, užijí si vlnkovou jízdu všichni sportovci nejenom na kole, ale i bruslích, koloběžkách i skateboardech a longboardech.

šířka: 1,8 m
délka: 115m
povrch: asfalt
počet boulí: 20
počet klopenek: 2

Bezpečnostní upozornění závěrem: jízda na Pumptracku je skvělá zábava, ale v případě pádu může hodně bolet, proto v rámci předcházení vážných úrazů na našem Pumptracku platí pro děti do 18let povinnost používat cyklistickou helmu nebo obdobu určenou pro akční sporty, která musí být spávně upevněná. Dále doporučujeme použití chráničů kolen, loktů předloktí.

Za případné úrazy vzniklé na území zábavného cykloparku Pumptrack Staříč ve sportovním areálu pod Okrouhlou, nenese provozovatel žádnou odpovědnost. Je na každém uživateli aby se choval odpovědně a předcházel případným urázům či střetům s ostatními jezdci.

Dodržujte prosím provozní řád.
Přejeme příjemnou zábavu.

Po - Pá
8:00 - 20:00
So - Ne
8:00 - 20:00